Menu
Your Cart

Hypojen Portable Dezenfektan Cihazı 150 ml

HYPOJEN PORTABLE İLE HİJYEN HEP YANINIZDA

HYPOJEN Portable Dezenfektan Cihazını, taşınabilir olmasından dolayı çantanızda, cebinizde taşıyabilir, cafe, restaurant, asansör, taksi, toplu taşıma gibi alan ve dış mekanlarda, ev ve ofis dışında her yerde sadece su ve tuz ile hiçbir kimyasal katkı maddesi kullanmadan, tamamen güvenli, Covid-19 dahil virüs ve bakterileri %99,9 oranında etkisiz hale getiren dezenfektanınızı yapabilir ve güvenle her yerde kullanabilirsiniz.

150 ml. kapasitesi ile yanınızda taşıyabileceğiniz HYPOJEN Portable Dezenfektan cihazı, şarj edilebilir Li-Ion pilleri ile her yerde su ve tuzu birkaç dakikada özel elektrotları ile elektrolize ederek güvenli, hızlı ve etkili bir şekilde dezenfektanınızı sağlayan Hipokloröz Asit-HOCI diğer adıyla Aktif Klor üretir. Yolda, araçta elektrik olmayan her yerde uzun süre dayanan Li-Ion pilleri ile birkaç dakikada dezenfektanınızı üretebilirsiniz. HYPOJEN Portable Dezenfektan Cihazı sofra tuzu ve su ile çalışır. Su ve tuzu özel elektrotları ile elektrolize ederek sadece bir kaç dakikada son derece güvenilir ve güçlü bir dezenfektana dönüştürür.

Hipokloröz Asit-HOCI insan vücudu tarafından da üretilen zararsız ve son derece güçlü bir dezenfektandır. Zayıf asidik özelliği sayesinde cilt ve göz üzerinde hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bilimsel raporlara göre cilt temizliğinin yanı sıra cildi yenileme özelliği de vardır. Yiyecekler ile kullanımı da güvenlidir.

HİPOKLORÖZ ASİT (HOCI)
MUCİZESİ EVİNİZDE

HYPOJEN Dezenfektan Cihazı su ve tuzu birkaç dakikada Elektroliz teknolojisini kullanarak elektrolize ederek güvenli, hızlı ve etkili bir şekilde dezenfektanınızı sağlayan Hipokloröz Asit-HOCI diğer adıyla Aktif Klor üretir.
Sterilize edilmiş su, elektroliz işlemi esnasında ortaya çıkan hidrojen, oksijen, Hidroksil Radikali (OH), Peroksit (H2O2) ve Hipokloröz Asit (HOCl) sayesinde başka hiçbir temizlik ürününe ihtiyaç duymadan koku, virüs, bakteri, mikrop ve mantar formlarını yok eder ve gelişimini ortadan kaldırır.

Vücudumuzda Nötrofil adı verilen hücreler mikroorganizmalara karşı mücadele ederken , son derece etkin bir Antimikrobiyal madde olan Hipokloröz Asit üretmektedir. Bu madde savunma mekanizmasının yaklaşık %80 ‘ ini oluşturur. Vücut , herhangi bir mikrobiyal saldırı hissettiğinde 1 nötrofilin 0.1 Um Hipokloröz Asit üretebildiği ve bu miktarın da 15 milyon kolibasilini 1 dakika içinde öldürdüğü tespit edilmiştir.
Bu madde doğada bilinen en geniş ve etkili spektrumu olan biosittir. Zayıf asidik özelliği sayesinde tahriş edici özelliği ve insan sağlığına zararı yoktur. Dolayısıyla Hipokloröz Asit doğada bilinen en iyi antiviral ve antibakteriyel dezenfektandır.

HYPOJEN mutfağınızda, banyonuzda, kişisel bakımınızda, bebeğinizin eşyalarında, evcil hayvanlarınızda, süs bitkilerinizde ve daha birçok alanda güvenle kullanılabilir ve yapılan laboratuvar sonuçlarına göre %99.9 oranında hijyen sağlar.
HYPOJEN dezenfeksiyon cihazı ile evinizde, işyerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sadece su ve tuz ile hiçbir kimyasal katkı maddesi kullanmadan, tamamen güvenli, virüs ve bakterileri %99,9 oranında etkisiz hale getiren dezenfektanınızı yapabilir ve güvenle her yerde kullanabilirsiniz.

Hipoklroröz Asit-HOCI doğada bilinen en iyi antiviral ve antibakteriyel dezenfektandır ve insan vücudu bilinen en iyi dezenfektanı üretmektedir. HOCl, istilacı bakteri, mantar ve virüslere karşı etkili olan güçlü bir oksidandır. 1970'lerde tuzlu su çözeltisinden elektrik geçirilerek ilk HOCl üretildi. HOCl, CORONA VİRÜS de dahil olmak üzere, Tüberküloz, Lejyonella, H1N1 (domuz gribi), M. Chelonea, Poliovirus, HIV, Aureus, E. Coli, Candida Albicans, Enterococcus Faecalis, P Aeruginosa gibi patojenlere karşı İnsan vücudu herhangi bir mikrobiyal saldırıya maruz kaldığında 1 Nötrofilin 0,1 Um Hipokloröz Asit üretir ve bu miktar 1 dakika içerisinde 15 milyon kolibasiliyi öldürdüğü bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Hipokloröz asit, kısaca HOCl, ve başka bir adıyla aktif klor, suda iyonizasyona uğrayan zayıf asit grubuna dahildir. Hipokloröz asit mikroorganizmaların üzerinde parçalayıcı etkiye sahiptir ve antibakteriyel özelliği ile dezenfektasyona katkıda bulunmaktadır. HOCl özellikle cilt üzerinde üstün bir temizlemenin yanı sıra yenileyici özelliğe sahiptir. Yapılan araştırmalar sonucunda, çeşitli sebeplerden dolayı ciltte oluşabilecek kaşınmaları %85 oranında giderdiği ve tek başına %99.7 oranında sterilizasyon sağladığı anlaşılmıştır. Cildin oksijen emilimini arttırdığı gibi iltihap giderici özelliği de bulunmaktadır.

HOCl bazlı antiseptik solüsyonları, evde, iş yerinde, hastanelerde, aracınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca veteriner hekimler ve evcil hayvan sahipleri tarafından çokça kullanılmakta ve sürekli tedarik problemi ortaya çıkmaktadır.

HYPOJEN Dezenfeksiyon Cihazı, elektroliz sırasında oluşan Hipokloröz Asit-HOCI ile tam güvenli ve etkili temizlik deneyimi sunar ve piyasada yüksek fiyatlarla satılan Hipokloröz Asit-HOCI bazlı antiseptik solüsyonu evinizde birkaç dakikada hazırlamanızı sağlar.

HYPOJEN ile ürettiğiniz elektrolize su bir kaç saniye içerisinde bakteri, virüs, mantar ve parazitleri yok eder

VİRÜSLER
Adenoviridealar: Adenovirus, Picarnoviridae: Coxakivirus, Covid-19, Hepatitis A virus, Poliovirus, Herpersviridae: Ebstein- barr virus, Herpes simplex tip 1,2 ve 8, Cytomegalovirus, Varicella Zoster, Hepadnaviridae: Hepatitis B virus, Flaviviridae: Hepatitis C virus, Retrovirus: HIV, Orthomyxoviridae: Influenza virus, Parayxoviridae: Mumps, Measles, parainfluenza, Respiratory Syncitial virus, Papoviridea: Papillomavirus, Rhabdoviridae: Rabies virus, Reoviridea: Rotovirus, Togovirid: Rubella virus.

BAKTERİLER
Staphylococcus aureus, aerobik bakteri, koliform bakteri, Bacillus cereus ve psikrotrofik bakteri, Salmonella typhimurium, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, S. epidermidis, Salmonella enteritidis, Listeria monocytogenes, Campylobacter jejuni, Enterobacter aerogenes, Vibrio parahaemolyticus, Corynebacterium amycolatum, Haemophilus influenzae, Klebsiella pneumoniae, Micrococcus luteus, Proteus mirabilis, Pseudomonas aeruginosa, Pseudomonas aeruginosa, Serratia marcescens, Staphylococcus aureus , Staphylococcus epidermidis, Staphylococcus haemolyticus, Staphylococcus hominis, Staphylococcus saprophyticus, Clostridiumlar, Bacilluslar (sporlu ve sporsuz formlara), Actynomcesler, Mycobacteriumlar, Spirochetler, Mycoplasmalar, Chlamidialar, Chlamidialar, Bactoriadesler.

MANTARLAR
Alternaria spp., Botrytis spp., Cladosporium spp., Colletotrichum spp., Curvularia lunata, Didymella bryonaie, Epicoccum nigrum, Fusarium spp., Helminthosporium spp., Pestalotia spp., Phomopsis longicolla, Rhodosporidium toruloides Erwinia chrysanthemi, Pantoea ananatis, Pseudomonas syringae, Aspergillus spp. , Botryosphaeria berengeriana, Moniliia fructicola, Penicillium expansum ve Tilletia indica.

PARAZİTLER
Tricomanas vaginalis, Acanthamoeba spp.

.