Menu
Your Cart

Sık Sorulanlar

HYPOJEN DEZENFEKTAN HAKKINDA

HYPOJEN ile elde edilen elektrolize su, normal suyun aksine, minerallerden arındırılmış ve elektrolizasyon işlemi sonrası hafif asidik bir solüsyon haline gelmiş, bünyesinde ortaya çıkan hidrojen, oksijen, Hidroksil Radikali (OH), Peroksit (H2O2), Hipokloröz Asit (HOCl) ve son derece etkili oksitleyici özelliğe sahip Hipoklorit iyonu (OCl-) ile bakteri, mikrop, virüs ve mantarlar üzerinde yok edici özelliğe sahip hale gelmiş hafif asidik sudur.


HYPOJEN ile edilen elektrolize su için sadece su ve tuz kullanılmaktadır. hiç bir kimyasal madde kullanılmamaktadır.

HYPOJEN ile elde edeceğiniz elektrolize su içinde barındırdığı elementlerin özelliği sonucu asidik bir yapıdadır ancak zayıf asit kategorisindedir.

HYPOJEN özellikle kişisel kullanım için geliştirilmiştir. Cilt ile teması tamamen güvenli olan elektrolize suyun cilt, mukoza, membranlar ve organik materyaller üzerinde aşındırıcı bir etkisi yoktur.

HYPOJEN ile el, yüz ve ayaklarınızı güvenle temizleyebilir, yiyeceklerinizi tarım ilaçları kalıntılarından arındırmak için elektrolize suyu güvenle kullanabilirsiniz.

HYPOJEN'in virüs ve bakterilere karşı etkisi Mustafa Kemal Üniversitesi Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuvarı tarafından yapılan testler ile belgelenmiştir. Covid-19 dahil virüs ve bakterileri yok ettiği onaylanmıştır. Test Raporu için; www.hypojen.com/laboratuvar-test-sonuclari.html

HYPOJEN Dezenfektan Cihazı su ve tuzu bir kaç dakikada özel titanyum elektrotları ile elektrolize ederek güvenli, hızlı ve etkili dezenfektanınızı sağlayan Hipokloröz Asit - HOCI diğer adıyla Aktif Klor üretir. İnsan vücudu tarafından da üretilen Hipokloröz Asit doğada bilinen en güçlü dezenfektandır.

HYPOJEN Dezenfektan Cihazının iki ayrı çalışma modu vardır.

1- Ev Modu: 5 dakika

2- Tıbbi Mod: 8 dakika

HYPOJEN ile elde ettiğiniz elektrolize su 48 saat etkinliğini korur. Ağzı kapalı ve ışık almayan ortamlarda 3 aydan fazla dayanır. İhtiyacınıza uygun olarak üretip kullanmanızı öneririz.

HYPOJEN, virüs, kötü koku, mikrop, bakteri, mantar vb. bulunan tüm yüzeylerde kullanılabilir. Yapmanız gereken tek şey elektroliz işlemi sonrasında elektrolize suyu dilediğiniz alana uygulamanız ve 3 ila 5 dakika bekledikten sonra musluk suyuyla durulamak ya da temiz bir bez ile kurulamaktır.

HYPOJEN Dezenfeksiyon cihazı mutfağınızda, banyonuzda, kişisel bakımınızda, bebeğinizin eşyalarında, giyim eşyalarınızda, ayakkabılarınızda, evcil hayvanlarınızda, süs bitkilerinizde, meyve, sebze temizliğinde, tüm yaşam alanlarınızda ve daha birçok alanda güvenle kullanılabilir ve yapılan laboratuvar sonuçlarına göre %99.9 oranında hijyen sağlar.

Elektrolize su ilk olarak gıda endüstrisinde bir sterilizasyon ajanı olarak kullanılmaya başlanmıştır. HYPOJEN ile üretilen elektrolize suyun cilt, mukoza, membranlar ve organik materyaller üzerinde aşındırıcı bir etkisi olmadığı kanıtlanmıştır. Dolayısıyla yiyecekler üzerinde de herhangi bir yan etkiye sahip değildir. 

Yapılan araştırmalar ve test sonuçları sonucu HYPOJEN ile üretilen elektrolize suyun meyve ve sebzeler üzerinde kalıntı halinde bulunan tarım ilaçlarını temizlediği kanıtlanmıştır. Elektrolize su meyve ve sebzeler üzerinde anti-mikrobiyel ve sanitasyon ajanı olarak kullanılabilmektedir. Bu nedenle meyve ve sebzelerin bakteri kaynaklı çürümeleri önlenir. 

HYPOJEN ile elde edilen elektrolize su bakterileri yok ettiğinden bunların oluşturduğu kötü kokuları, giyim eşyalarınız ve ayakkabılarınızdaki kokuları hızlıca yok eder.

Ter kokusu, küf kokusu, atık su gider kokusu gibi bakteri kaynaklı tüm kötü kokuları yok eder.

HYPOJEN'in virüs ve bakterilere karşı etkisi Mustafa Kemal Üniversitesi Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuvarı tarafından yapılan testler ile belgelnmiştir. Covid-19 dahil virüs ve bakterileri yok ettiği onaylanmıştır. Test Raporu için; https://hypojen.com/laboratuvar-test-sonuclari.html Ayrıca bu konuda internette pek çok makale ve çalışma bulabilirsiniz. Güncel olan çalışmalar;

Dünya Sağlık Örgütü'nün 25 Ocak 2020 tarihli makalesi:
https://apps.who.int/iris/handle/10665/330674 

Dünya Sağlık Örgütü'nün 19 Mart 2020 tarihli makalesi:
https://www.who.int/publications-detail/infection-prevention-and-control-during-health-care-when-novel-coronavirus-(ncov)-infection-is-suspected-20200125

HYPOJEN ile elde ettiğiniz elektrolize su içinde barındırdığı aktif klor olan Hipokloröz Asit-HOCl ve diğer elementler sebebiyle hafif klorlu bir kokuya sahiptir. Ancak bu koku uygulama yaptığınız yüzeylere yapışmaz.


GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

HYPOJEN, 2 yıl HYPOMED MEDİKAL ÜRÜNLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  garantisi altındadır. Garanti koşulları kapsamında cihazınızın değiştirilmesi, yenilenmesi, tamir edilmesi ve güncellenmesi ile ilgili bizlere info@hypojen.com adresinden mail ile ulaşabilirsiniz. 

Ürün ile birlikte size gönderilen fatura, orijinal kutu ve aksesuarları lütfen saklayınız. 


Üründen memnun kalmadığınız takdirde 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz.

İade ve değişim koşulları hakkında detaylı bilgi için https://hypojen.com/iade-ve-degisim-sartlari.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Türkiye içinde il, ilçe, köy fark etmeksizin her adrese gönderimimiz bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi ortalama 1-5 iş günüdür. Hava koşulları ve benzeri etkenlerden doğabilecek gecikmeler/iptaller ile ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

Saat 12:00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Saat 12:00'dan sonra verilen siparişlerde iste ürününüz bir sonraki iş günü işlem görmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo teslim işlemi sonrasında tarafınıza kargo takip numaranız iletilmektedir.

ÖDEME YÖNTEMİ

Siparişinizi web sitemiz  www.hypojen.com üzerinden kredi veya banka kartlarıyla ve EFT/havale yöntemiyle verebilirsiniz.

Kredi kartı ile yapacağınız alışverişinize 6 taksit yapılmaktadır.

Sipariş istek formumuzda size sorulan hassas bilgileriniz (kredi kartı numaranız gibi) sektördeki en iyi şifreleme yazılımı olan SSL ile şifrelenerek korunur. Dahası kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde veri tabanımıza kaydedilmez.