Menu
Your Cart

Mikrobiyoloji Laboratuvarı Test Sonuçları

HYPOJEN’İN VİRÜS VE BAKTERİLERİ YOK ETTİĞİ BELGELENDİ...

Hypojen Dezenfektan Cihazının ürettiği Hipokloröz Asidin Coronavirus (SARS CoV-2), HSV-1, HSV-2 dahil virüs, bakteri, küf ve mantarlara karşı etkisi onaylandı.
Mustafa Kemal Üniversitesi Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuvarı tarafından yapılan testler sonucunda HYPOJEN Dezenfektan Cihazının ürettiği Hipokloröz Asidin Covid-19 dahil virüs, bakteri, küf ve mantarları % 99,9 oranında yok ettiği belgelendi.
İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan HYPOJEN’i eviniz her yerinde, mobilyalarınızda, ev eşyalarınızda, mutfak araç-gereçlerinizde, meyve-sebzelerinizde, çocuk ve bebek eşyalarında, aracınızda, iş yerinizde, ev hayvanlarınızın araç-gereçlerinde, siğil, herpes (uçuk), mantar tedavisinde ve tüm yaşam alanlarınızda sterilizasyon sağlamak ve koku gidermek için güvenle kullanabilir ve yaşamınızın her alanında hijyen ve temizlik sağlayabilirsiniz.
Kapalı mekanlarda ortama sıktığınızda havada asılı kalan virüsleri öldürür.

Kimyasal ürünlerin yan etkilerinden kurtulun. İnsan vücudu tarafından da üretilen, test raporları ile etkisi kanıtlanan HYPOJEN’in ürettiği Hipokloröz Asit ile sağlıklı, doğal dezenfektanınızı sıfır maliyet ile üretin. Detaylar için tıklayın...